Borzasztó tragédia! 😭Egész Gyömrő gyászol, meghalt egy 13 éves labdarúgó - ÍME a tragikus részletek:

Borzasztó tragédia! 😭Egész Gyömrő gyászol, meghalt egy 13 éves labdarúgó - ÍME a tragikus részletek:


A tragikus hírt a gyömrői labdarúgó csapat osztotta meg a Facebook-oldalán

A 13 éves Kovács Gergő az UFC Gyömrő kapusa és csapatkapitánya volt. A fiatal tehetség súlyos betegséggel küzdött, amely végül felülkerekedett rajta.

“Mérhetetlen az az űr, melyet maga mögött hagyott fiatal játékosunk. Geri tehetségét senki nem vitatta, a Ferencvárosnál töltött külön edzések alkalmával rengeteget fejlődött” – írta a csapat a Facebook-oldalán.

A klub szerint a futball volt az élete, és alaposan belevetette magát a kapus poszt rejtelmeibe, ami azonnal a szíve csücske lett.

“Édesapja szülőből vált edzővé klubunknál, melynél Geri karrierjét is kezdte. Klubunk munkatársai, játékosai nevében őszinte részvétünket fejezzük ki az egész családnak!” – tették hozzá a bejegyzésben.A gyertyagyújtáson rengetegen vettek részt, hogy végső búcsút vegyenek a 13 éves Geritől.

Forrás
Újabb Régebbi

Kapcsolatfelvételi űrlap