TRAGÉDIA! Sebestyén Balázs feleségét vesztette el - Nagyon fiatalon meghalt...

TRAGÉDIA! Sebestyén Balázs feleségét vesztette el - Nagyon fiatalon meghalt...

Nagyon fiatal volt még.
Nagyon fájó posztot tett közzé az UNI Győr női kosárlabdacsapata. Az egyesület edzője a legendás Sebestyén Balázs, aki hosszú ideje betegséggel küszködött. Bár nem adta fel a harcot, és ameddig ereje engedte, harcolt, most végleg megpihent.
Fájó szívvel búcsúzunk Sebestyén-Ádám Csillától! Akadémiánk edzője, és erőnléti edzőnk, Sebestyén Balázs felesége, hosszú küzdelem után tegnap elhunyt. Klubunk elnöke, Fűzy András így búcsúzik Csillától: "Szomorú hír, a valóság szomorú... Egy értékes embert, egy kedves jó Barátot veszítettünk el. Klubunk, kosaras családunk búcsúzik Tőled! Mosolyod majd mindig bennünk ég, mint egy örökmécses amit reánk hagyományoztál. Jó utat Csilla!" Nyugodj békében, Csilla
- írják.Forrás
Újabb Régebbi

Kapcsolatfelvételi űrlap