Eddig tartott! Orbán Viktor elárulta, az utcán összegyűlt tömegnek

Eddig tartott! Orbán Viktor elárulta, az utcán összegyűlt tömegnek
Orbán Viktor bécsi látogatásán nemcsak patrióta politikusokkal találkozott, hanem az utcán összegyűlt tömeghez is beszédet intézett.
A Fidesz elnöke arra biztatta az osztrákokat, hogy ne hagyják magukat eltántorítani migrációellenes álláspontjuktól, és saját, 16 éven át tartó kormányzását hozta fel példaként.
Orbán Viktor hétfőn videót tett közzé a közösségi oldalán. A felvételen az látható, ahogyan Bécsben, az Osztrák Szabadságpárt alapításának 70. évfordulója alkalmából rendezett ünnepségsorozaton beszél az összegyűlt hallgatósághoz.

A Fidesz elnöke a színpadról arra kérte a jelenlévőket, hogy tartsanak ki migrációellenes álláspontjuk mellett, mert szerinte a bevándorlás rossz dolog. Beszédében az FPÖ szimpatizánsainak azt mondta, Magyarország példája bizonyítja, hogy a migráció megállítható. Emlékeztetett arra is, hogy 16 éven át megszakítás nélkül vezette Magyarországot, és ez idő alatt szerinte sikerült megakadályozni a migránsok betelepülését.

Magyarországon ma a migránsok száma: 0
- hangsúlyozta Orbán beszéde zárásaként, szavait pedig a tömeg lelkes tapssal és éljenzéssel fogadta.



Forrás
Újabb Régebbi

Kapcsolatfelvételi űrlap