Most jött a hír Korda Györgyről

Most jött a hír Korda Györgyről
Ezt lehet tudni.
Korda György és Balázs Klári évtizedek óta hatalmas bulival örvendezteti meg a közönséget, ám most kijelentették: a decemberi nagy koncertjük lesz az utolsó arénás show, többet ilyen kaliberű bulira már nem vállalkoznak.
A házaspár idén decemberben a Papp László Budapest Sportarénában csap hatalmas bulit, amelynek az „UTOL(SHOW) Felszállás” címet adták.

– Azt gondoljuk, ez az életünk egyik legnagyobb koncertje lesz, és mindenki azt kérdezi tőlünk, hogy „és utána snitt?” Nehéz ezt kimondani, de ilyen nagy megmozdulást, egy arénát, úgy gondoljuk, most utoljára fogunk bevállalni – mondta el Balázs Klári az RTL Reggeliben.

Kordáék produkciója természetesen rengeteg változáson és fejlődésen ment át az elmúlt évtizedekben.

– Akkor voltunk hárman...

A további részletek ITT olvashatók!

Forrás
Újabb Régebbi

Kapcsolatfelvételi űrlap